Sport 2020. január 11.
Hazai pályán játszik a DVTK Jegesmedvék

A férfi jégkorong Tipsport Liga vasárnapi játéknapján a DVTK Jegesmedvék csapata a címvédő és listavezető HC‘05 Banská Bystrica ellen játszik a Miskolci Jégcsarnokban. A 17:30-kor kezdődő mérkőzést a televízió ezúttal nem közvetíti.

Marcel Rodman: - Ezen a héten ez lesz a negyedik meccsünk, de ezúttal végre hazai pályán játszhatunk. Az utóbbi hetekben a játékunkból hiányzott a következetesség, nem csak a meccsek, hanem sokszor még a meccsen belül a harmadok között is nagy volt az eltérés a teljesítményünket illetően. Ez pénteken megváltozott és végre hatvan percen keresztül tudtuk a játékunkat játszani. A legfontosabb, hogy ez megmaradjon vasárnap is. Hasonló energiaszinttel és sebességgel kell belevetnünk magunkat a meccsbe és ezt fenn kell tartanunk. Ha ez így lesz, akkor egy nehéz este elé fogjuk állítani a címvédőt.

Tipsport Liga, 40. forduló

2020. január 12. vasárnap (Miskolci Jégcsarnok), 17:30 DVTK Jegesmedvék - HC ‘05 iClinic Banská Bystrica