Sport 2019. április 28.
A Vincze-Bacigál kettős nyerte a Miskolc Rallyet

Az idénynyitó egri versenyhez hasonlóan az országos bajnokság második futamát, az április 27-én, szombaton este véget érő jubileumi HELL Miskolc Rallyet is a Vincze Ferenc, Bacigál Igor kettős nyerte meg.

A Korda Racing Skoda Fabia R5-ösével versenyző duó mögött a tavaly összetettben, valamint az idei egri viadalon is második Turán Frigyes, Bagaméri László, a Shell Helix Ultra csapatának párosa ért célba másodikként a Ford Fiesta R5-össel. A harmadik helyen ezúttal a Német László, Szabó István (Skoda Fabia R5) kettős végzett.

A 25. alkalommal megrendezett Miskolc Rallye különlegessége volt, hogy a mezőnynek egy versenynap alatt kellett teljesítenie a 12 gyorsasági szakaszból álló, összesen 155 kilométeres versenytávot.

Miskolc Rallye (12 gyorsasági szakasz, 155.55 km)